Kontakt

Nasz zespół jest zawsze do państwa dyspozycji. Zapraszamy.

ikona

DZIAŁ HANDLOWY

Karol Wolski

kierownik działu sprzedaży
k.wolski@castex.pl
+48 511 664 222

Roma Zaorska 🇬🇧

specjalista ds. sprzedaży
roma@castex.pl
+48 796 666 231

Daniel Klimczyk 🇬🇧

specjalista ds. exportu
biuro@castex.pl
+48 514 305 545

Karol Schmelter 🇬🇧

asystent działu sprzedaży
karol.s@castex.pl
+48 511 737 363

Kamila Sergot 🇬🇧

asystent działu sprzedaży
k.sergot@castex.pl
+48 513 090 124

Sławomir Cieślicki

produkt manager
s.cieslicki@castex.pl
+48 505 035 611

ikona

DZIAŁ SERWISU

Miłosz Mazurkiewicz

Inżynier Serwisu
m.mazurkiewicz@castex.pl
+48 502 032 162

Paweł Głowacki

Konserwator Urządzeń Podnośnikowych
+48 500 221 936

Rafał Strzelecki

Kierownik Serwisu
r.strzelecki@castex.pl

ikona

DZIAŁ PRODUKCJI

Jarosław Pedde

kierownik działu produkcji
j.pedde@castex.pl
+48 793 793 025

Piotr Głąbiński

asystent działu produkcji
p.glabinski@castex.pl
+48 515 722 598

Michał Garstecki

konstruktor
m.garstecki@castex.pl

ikona

DZIAŁ LOGISTYKI

Marcin Zaręba

kierownik magazynów
m.zareba@castex.pl
+48 793 583 999

ikona

DZIAŁ MARKETINGU

Łukasz Sternik

specjalista ds. marketingu
marketing@castex.pl

ikona

DZIAŁ PRAWNY

Katarzyna Jankowska-Pagacz

dział prawny
kj@kjrp.pl

ikona

KADRA ZARZĄDZAJĄCA

Anna Bednarz

właściciel
a.bednarz@castex.pl

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Chętnie odpowiemy na wszystkie! Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe.



Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na wpisane zapytanie. Zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do udzielenia odpowiedzi na zapytanie oraz, że przysługuje mi prawo dostępu do danych, ich zmiany, usunięcia i zaprzestania przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Castex Anna Bednarz z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Fordońska 46G, NIP: 9532369667, nr REGON: 340134993.

CASTEX Anna Bednarz
ul. Ludwikowo 2C
85-502 Bydgoszcz, Poland
+48 52 515 64 22
+48 500 616 500
@ biuro@castex.pl
@ office@castex.pl
Inspektor ochrony danych:
@ agmarkanc@wp.pl
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.