Produkcja

CASTEX to dynamicznie rozwijająca się firma, zajmująca się
kompleksowym wyposażaniem warsztatów samochodowych.

Za sprawą dbałości o jakość naszych produktów oraz dzięki fachowej obsłudze, z jaką na co dzień stykają się nasi klienci staliśmy się
rozpoznawalną marką nie tylko w kraju, ale z sukcesem podbijamy również rynki zagraniczne. Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego
szukamy nowych rozwiązań technologicznych i wdrażamy je, wprowadzając na rynek nowe i innowacyjne produkty.

Standardy jakości

ikona Standardy jakości

Pytani o wizję przyszłości naszej firmy, odpowiadamy bez chwili zastanowienia: rozwój i zadowolony klient.

W naszych fabrykach są respektowane najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Cały proces produkcji zarówno w przypadku maszyn wulkanizacyjnych, jak i podnośników odbywa się w oparciu o wytyczne wynikające z normy ISO 9001:2000. Od kilku lat jesteśmy producentami, a oprócz tego współpracujemy z kilkoma strategicznymi graczami z branży, którzy dostarczają nam produkty najwyższej jakości. Coraz większą rolę w kluczowych kwestiach rozwoju firmy odgrywają innowacje, pozwalające zwiększyć naszą konkurencyjność oraz umacniają pozycję lidera na rynku.

Rozwój i badania

ikona Rozwój i badania

Dzięki nawiązaniu stałej współpracy z fabrykami i producentami mamy możliwość uczestniczenia w poszczególnych procesach produkcyjnych. Przeprowadzamy szczegółowe badania rynku i tworzymy nowe koncepcje, które znajdują swoje odzwierciedlenie w produkcie finalnym. Korzystamy z zaplecza naukowego bydgoskiego Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego i mamy realny wpływ na produkcję.

Własna produkcja

ikona Własna produkcja

Rozwój – to nasza dewiza i strategia. Cel – to determinanta naszego sukcesu. Połączenie tych dwóch słów dało początek naszej nowej misji, jaką jest działalność produkcyjna. Od kilku lat CASTEX prowadził produkcję własną, zaspokajając tylko niewielką część potrzeb rynku m.in. produkując różnego rodzaju ściągacze oraz blokady rozrządu. Obecnie oferta produkcyjna naszej firmy została wzbogacona o szereg nowych działań, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać największym wymaganiom, nie tylko związanych z branżą motoryzacyjną.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, pozwalający precyzyjnie wykonywać nawet najbardziej skomplikowane elementy. W skład parku maszynowego wchodzą specjalistyczne maszyny zapewniające produkcję na najwyższym poziomie stanowiącym gwarancję niezawodnej jakości.

Kontrola

ikona Kontrola

Wszystkie nasze produkty poddawane są restrykcyjnym procesom kontrolnym. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

Nowoczesna lakiernia proszkowa

ikona Nowoczesna lakiernia proszkowa

Większość naszych produktów malowana jest proszkowo, co w praktyce oznacza wydłużoną żywotność powłoki malarskiej. W przeciwieństwie do lakierów tradycyjnych farby proszkowe gwarantują, że powłoka jest gładka, bez spękań, zacieków, pęcherzyków i zmarszczeń. Ze względów estetycznych oraz przede wszystkim jakościowych stanowi do dodatkową wartość dodaną dla oferowanego przez nas asortymentu.

Chcesz złożyć
zamówienie?
Zadzwoń
52 515 64 22
lub 500 616 500
albo napisz
biuro@castex.pl
lub office@castex.pl

Masz pytania techniczne?
Zadzwoń 500 221 936
albo 508 523 914
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.