Nasz team

Nasz zespół jest zawsze do państwa dyspozycji. Zapraszamy.

ikona

DZIAŁ HANDLOWY

Karol Wolski

kierownik działu sprzedaży
k.wolski@castex.pl
+48 511 664 222

Roma Zaorska 🇬🇧

specjalista ds. sprzedaży
roma@castex.pl
+48 796 666 231

Daniel Klimczyk 🇬🇧

specjalista ds. exportu
biuro@castex.pl
+48 514 305 545

Karol Schmelter 🇬🇧

asystent działu sprzedaży
karol.s@castex.pl
+48 511 737 363

Marta Ryska 🇬🇧

asystent działu sprzedaży
m.ryska@castex.pl
+48 509 755 565

Kamila Sergot 🇬🇧

asystent działu sprzedaży
k.sergot@castex.pl
+48 513 090 124

Sławomir Cieślicki

produkt manager
s.cieslicki@castex.pl
+48 505 035 611

ikona

DZIAŁ SERWISU

Grzegorz Sajewicz

koordynator serwisu
g.sajewicz@castex.pl
+48 502 032 162

ikona

DZIAŁ PRODUKCJI

Krzysztof Pikiewicz

kierownik działu produkcji
k.pikiewicz@castex.pl
+48 793 793 025

Piotr Głąbiński

asystent działu produkcji
p.glabinski@castex.pl
+48 515 722 598

Michał Garstecki

konstruktor
m.garstecki@castex.pl

ikona

DZIAŁ LOGISTYKI

Marcin Zaręba

kierownik magazynów
m.zareba@castex.pl
+48 793 583 999

ikona

DZIAŁ MARKETINGU

Łukasz Sternik

specjalista ds. marketingu
marketing@castex.pl

ikona

DZIAŁ PRAWNY

Katarzyna Jankowska-Pagacz

dział prawny
kj@kjrp.pl

ikona

KADRA ZARZĄDZAJĄCA

Anna Bednarz

właściciel
a.bednarz@castex.pl

Извините, этот техт доступен только в “Польский” и “Американский Английский”.

CASTEX Anna Bednarz
ul. Ludwikowo 2C
85-502 Bydgoszcz, Poland
+48 52 515 64 22
+48 500 616 500
@ biuro@castex.pl
@ office@castex.pl
Inspektor ochrony danych:
@ agmarkanc@wp.pl
В рамках нашей витрины мы используем файлы cookies для того, чтобы было возможном предоставлять услуги на самом высоком уровне приспособленные к индивидуальным потребностям. Использование витрины без изменений установок cookies обозначает что они будут установлены на вашем устройстве. В любой момент Вы можете изменить эти настройки. Больше деталей в нашей политике cookies.